3D virtuální prohlídky

Tvoříme profesionální 3D virtuální prohlídky ubytování, restaurací, realit, obchodů, lodí, měst i obcí pomocí pohyblivých 3D panorama s rozsahem 360 stupňů, které vložíte na Vaše webové stránky pomocí jednoduchého kódu. Naše 3D virtuální prohlídka neklade nároky na změny ve Vašem webu a může nahradit nebo doplnit dosavadní statické fotografie interiérů. Navíc můžeme zajistit zveřejnění Vaší prezentaci na mapách google a vložení panoramat Street View
Jistě také raději volíte přehledně prezentované služby, před nepřehlednou změtí fotografií a různých pohledů. Do budování svého podniku jste vložili nemalé úsilí a prostředky, nezůstávejte proto krůček před cílem a prezentujte svoji práci odpovídajícím způsobem. Virtuální prohlídky se již staly běžným standardem prezentace ubytování a věříme, že atraktivním prezentace Vám pomůže získat nové návštěvníky. Z následujících možností si vyberte vhodný způsob zpracování, prohlédněte si ukázky naší práce.

 • Vložení panorama místo fotografie

  Virtuální prohlídka welness
  Umožňuje doplnit nebo nahradit klasické fotografie na jednotlivých stránkách webu (například wellness zóna, pokoj ubytování) pomocí pohyblivého panorama s širokým úhlem záběru. Zachováte tak původní strukturu webu a přímo na stránce, kterou našel zákazník ve vyhledávači uvidí kompletní informace včetně pohyblivé panorama. Řešení respektuje původní strukturu stránek do které vložíte panorama pomocí jednoduchého kódu namísto fotografie. Je možné také na jednou stranu zkombinovat více panoramat (ukazující celkový pohled) a fotografií (detailů doplňující atmosféru) do posuvné galerie, viz ukázka referencí vpravo.
 • Virtuální prohlídka s hotspoty

  Vytvoření samostatné stránky virtuální prohlídky propojené pomocí hotspotů, které umožňují pohyb mezi jednotlivými záběry prohlídky.
 • Interaktivní mapa

  Virtuální prohlídka města
  Do Vašich stránek můžeme také vložit komponentu interaktivní mapy propojující prohlídky jednotlivých poboček nebo realizací s jejich polohou. Tuto multimediální komponentu je možné doplnit o video, hlasový záznam atd.
 • Street View

  Virtuální prohlídka street view
  Jakékoliv panorama pak můžeme vložit na Google mapy v podobě Street View a zajistit Vám tak další návštěvnost od zákazníků, kteří hledají služby na mapách.

Ukázky 3D virtuálních prohlídek

Prolistujte si galerii 3D prohlídek různých typů interiérů a přesvědčte se o profesionální fotografické kvalitě.

 • Rybářské prodejny Gammarus
 • Apartmán 2
 • Středověká krčma
 • Apartmán 1
 • Hotel
Panorama ovladáte pohybem myši a stiskem tlačítka, dvojklikem se zvětší na celou obrazovku, opětovným dvojklikem se vrátíte zpět. Kolečkem myši si můžete přiblížit detail.

Žádejte o kalkulaci !
Rádi navrhneme řešení dle Vašich potřeb. Přijedeme, nafotíme a pomůžeme s vložením hotové prezentace na Váš web i na mapy Google. Působíme po celé České Republice. Čím dříve se na nás obrátíte, tím lépe. Díky množství zakázek, které zpracováme Vám můžeme při dostatečném předstihu zajistit výhodnou dopravu po celé ČR. Máte již nějakou nabídku? Rádi Vás přesvědčíme, že to jde i levněji. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem.


Poslední aktualizace: 23.2.2018.